Transport mebli i antyków Warszawa

Jesteśmy firmą zajmująca się transportem mebli oraz transportem antyków na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Mamy doświadczenie w transporcie mebli oraz antyków, profesjonalnie je zabezpieczamy, tak aby w sposób maksymalnie bezpieczny dotarły one do miejsca przewiezienia. Nasza firma pomoże w sprawnej organizacji przewozu Państwa mienia z jednego mieszkania do drugiego czy też na drugi koniec miasta. Gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi transportu mebli, naprawdę na najwyższym poziomie.

Dysponujemy własnym materiałem zabezpieczającym, jeśli chodzi o przewożone meble oraz antyki – taśmy, folie zabezpieczające, koce, pudła itp. Rozumiemy, że przeprowadzka to ogromne przedsięwzięcie logistyczne oraz stresujące dlatego tak ważne jest aby je dobrze zorganizować. Pozwólcie nam Państwo pomóc Wam w sprawnej organizacji transportu Waszych mebli czy też antyków. Warto wcześniej zaplanować transport swoich mebli, tak aby na spokojnie móc cieszyć się z przeprowadzki, którą zlecicie Państwo nam, firmie, która zajmuje się tym zawodowo od wielu lat. Pozwólcie sobie na komfort i kompleksowy transport mebli, którym to my się zajmiemy.

Dla komfortu naszego Klienta oferujemy Państwu nasze usługi podzielone na kategorie/typy przeprowadzek:

  • ekonomiczna – usługa ta obejmuje jedynie przewiezienie przedmiotu z miejsca na miejsce – bez załadunku i rozładunku,
  • standardowa – poza przewozem, ekipa WIKI Transport zapewnia Państwu zniesienie towaru transportowanego wraz z jego rozładunkiem i wniesieniem mienia we wskazane miejsce docelowe,
  • kompleksowa – usługa ta uwzględnia pełen zakres usług transportowych – zapakowanie i zabezpieczenie przewożonych rzeczy, zniesienie ich, przewóz, wniesienie w dane miejsce oraz także rozpakowanie.

Wybierając naszą firmę macie Państwo gwarancję udanego, bezpiecznego transportu Waszego mienia. Przewóz Państwa mebli czy antyków z naszą firmą to bezpieczeństwo, pewność, że zostaną przetransportowane bezpiecznie, sprawnie i bezproblemowo. Jesteśmy niezawodni, można na nas polegać, nasi klienci nas polecają.